/, افزونه وردپرس, افزونه ووکامرس, ماژول ها, محصولات کانی تمز/افزونه درج نشان و نماد حرفه ای ووکامرس YITH WooCommerce Badge Managements Premium

افزونه درج نشان و نماد حرفه ای ووکامرس YITH WooCommerce Badge Managements Premium

پژوهش‌ها ثابت کرده است که تأثیر گذاری تصویر بسیار بیشتر از متن و عکس است. یکی از این نمونه پژوهش‌های انجام شده توسط «جامعه طراحی اخبار و موسسه پوینتر» است در این تحقیق اطلاعاتی از سقوط یک هواپیما در یک فرودگاه محلی در اختیار چهار گروه از افراد قرار گرفت. یک سری به صورت لغات، سری بعدی اطلاعاتی به شکل لغات و گرافیک، سری سوم به  صورت عکس و لغات، و در نهایت اطلاعاتی به شکل عکس و لغات و گرافیک هم در اختیار گروه چهارم قرار گرفت.

در این تحقیق بعداز مدتی به سراغ هر سه گروه رفتند و از انها راجع به جزئیات سقوط هواپیما سوالاتی را پرسیدند. نتیجه پژوهش نشان داد افرادی که اطلاعات به صورت عکس و لغات و گرافیک در اختیارشان قرار گرفت بیش از سایرین جزئیات را به یاد داشتند. بعد گروه لغات و گرافیک، سپس عکس و لغات ودسته آخر فقط لغات بودند.

به نقل از ویکی محتوا

برورزسانی افزونه درج نشان و نماد حرفه ای ووکامرس به نسخه ۱.۳.۱۱ در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

همیشه تصویر از متن گویا تر بوده و هدف و منظور را بهتر و سریع تر به مخاطب منتقل می کند . این مبحث در وب و مخصوصاً فروشگاه های اینترنتی نیز وجود دارد و بر روند پیدا کردن سریع محصولات و در نهایت فروش بیشتر کمک بسیار زیادی می کند .

در این مطلب قصد داریم یک افزونه فوق العاده کاربردی در زمینه اعمال و تخصیص نشان و نمادهای دلخواه به محصولات ووکامرس را به شما معرفی کنیم . نام این افزونه YITH WooCommerce Badge Managements می باشد که توسط آن می توانید به راحتی محصولات فروشگاه ووکامرس خود را با تصاویر و یا متن ها و اشکال مختلف و زیبا تفکیک کنید تا کاربران و مشتریان فروشگاه شما بتوانند به سرعت محصول دلخواه خود تشخیص دهند و آن را خریداری کنند .

برای خرید افزونه درج نشان و نماد محصولات ووکامرس با قیمت ۱۲۰ هزار تومان اینجا کلیک کنید .

 

چند مثال و کاربرد از افزونه نشان و نماد ووکامرس را برای شما ذکر می کنیم تا مزایای آن را بهتر درک کنید :

با استفاده از این افزونه می توانید بر اساس تعداد روزهای دلخواه جدیدترین محصولات خود را از سایر محصولات تفکیک کنید و محدود به چند محصول آخر اضافه شده به فروشگاه نیستید ، ضمن اینکه می توانید با یک تصویر یا متن یا شکل دلخواه این محصولات را از سایر محصولات تفکیک کنید .

توسط افزونه می توانید برای هر محصول به تعداد دلخواه تصویر ، شکل یا متن دلخواه اضافه کنید و محدودیتی وجود ندارد . مثلا ًمی توانید برای یک محصول نماد ویژه بودن ، جدید بودن و حراج بودن را همزمان اضافه کنید ( البته پیشنهاد می شود جهت جلوگیری از شلوغ شدن از بیش از ۲ نماد برای هر محصول اجتناب کنید ) .

با استفاده از این افزونه می توانید برای محصولات دسته بندی های دلخواه یک نماد تصویری ، متنی یا … دلخواه ایجاد کنید . به عنوان مثال برای تمام محصولات شرکت اپل ، لوگوی این شرکت را در کنار تصویر محصول نمایش دهید . با این کار مشتریان و کاربران شما به سرعت می توانند محصولات را از هم تشخیص دهند و نسبت به خرید آنها اقدام کنند .

در بخش زیر امکانات افزونه  YITH WooCommerce Badge Managements را مشاهده می کنید :

امکان تعیین نماد یا نشان تصویری ، متنی و شکلی برای محصولات دسته بندی های دلخواه

امکان تعیین نماد یا نشان تصویری ، متنی و شکلی برای محصولات اخیر

امکان تعیین نماد یا نشان تصویری ، متنی و شکلی برای محصولات حراجی

امکان تعیین نماد یا نشان تصویری ، متنی و شکلی برای محصولات ویژه

امکان ایجاد نماد یا نشان متنی

امکان ایجاد نماد یا نشان تصویری

امکان ایجاد نماد یا نشان سی اس اس ای

امکان ایجاد نماد یا نشان پیشرفته

قابلیت تعیین موقعیت نمایش نماد یا نشان روی تصویر محصول

قابلیت بارگذاری تصویر دلخواه برای نماد یا نشان

 

در تصویر زیر یک نمونه از کارایی این افزونه را مشاهده می کنید . در این تصویر می بینید که برای محصولات گروه اپل آیکن سبز رنگ ، برای محصولات حراجی آیکن قرمز رنگ در بالا چپ و برای محصولاتی که در انبار موجود نیستند برچسب ” ناموجود ” ایجاد شده است .

شما می توانید به تعداد دلخواه خود از این نشان ها ایجاد کنید با ساختار و ظاهر دلخواه را ایجاد کنید .

About the Author:

ثبت ديدگاه

کد امنیتی *