///نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت با افزونه Instagram Feed

نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت با افزونه Instagram Feed

نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت با افزونه Instagram Feed

اینستاگرام امروزه یکی از محبوب‌ ترین رسانه‌ های اجتماعی hست که بسیاری از افراد با استفاده هوشمندانه از آن به رونق کسب و کار خود می ‌افزایند. همان طور که می ‌دانید بسیاری از مدیران، فیدِ شبکه های اجتماعی خود را در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهند اما قرار دادن یک نمای کلی از صفحه اینستاگرام می‌تواند به جذب مخاطبان شما کمک کند.

در این مورد افزونه‌ های بسیاری وجود دارند اما یکی از بهترین افزونه‌ ها که اخیرا به روز رسانی شده و به راحتی قابل نصب و استفاده است افزونه Instagram Feed است. با این افزونه شما می‌ توانید چند حساب کاربری را نیز نمایش دهید و به راحتی آن را مطابق با سلیقه‌ ی خود از لحاظ تعداد پست‌ ها، اندازه عکس‌ ها به صورت بندانگشتی یا سایزهای متفاوت و رزولوشن آن ها شخصی سازی کنید. همچنین می‌توانید مکان نمایش آن را انتخاب کنید، به عنوان مثال در یک برگه جداگانه یا در پست ‌های سایت یا در ستون‌ های کناری قالب سایت آن را قرار دهید. در نهایت لازم به ذکر است که این افزونه واکنش گراست و در موبایل نیز عکس ها با اندازه مناسب و با رزولوشن بالا نشان داده می‌شود. در این مطلب قصد داریم طریقه نصب و تنظیمات افزونه Instagram Feed را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

 

نصب افزونه

ابتدا این افزونه را از سایت وردپرس دانلود کنید. (لینک افزونه)

به صفحه پیشخوان در سایت خود بروید. در قسمت افزونه‌ها روی افزودن کلیک کنید. افزونه Instagram Feed را انتخاب کنید و سپس فایل زیپ آن را آپلود کنید. بعد از اتمام آپلود این افزونه را نصب کنید.

به قسمت افزونه‌ها در پنل کاربری خود بروید و این افزونه را فعال کنید.

پس از نصب و فعال‌سازی افزونه، گزینه‌ ای در پیشخوان شما با عنوان Instagram Feed ظاهر می شود. روی آن کلیک کنید.

configure

 

 

همان طور که مشاهده می کنید برای فعال سازی این افزونه، شما باید روی گزینه آبی رنگ کلیک کرده و کدهای Token و User ID را دریافت کرده و آن‌ ها را کپی کنید و در قسمت مربوطه قرار دهید. اگر می‌ خواهید چند اکانت را داشته باشید، باید کدهای مربوط به حساب‌ های خود را در این قسمت وارد کرده و با کاما جدا کنید. در پایان تنظیمات این قسمت را ذخیره کنید.

 

Customize

در برگه‌ بعدی شما می توانید مطابق با سلیقه ی خود Instagram Feed را شخصی سازی کنید. در این قسمت طول و عرض نمایشگر عکس‌ هایتان، تعداد آن ها، نوع ترتیبی که دوست دارید نمایش داده شوند، رنگ پس زمینه که عکس ها در آن نمایش داده می شوند و چند گزینه دیگر را به دلخواه تعیین کنید.

 

 

تنظیمات این بخش:

Width of Feed: با استفاده از این گزینه درصد پهنای نمایش تصاویر اینستاگرام را مشخص کنید.

Height of Feed: در این قسمت حداکثر ارتفاع برای نمایش تصاویر را تعیین کنید.

Background color: در این بخش می توانید رنگ پس زمینه که تصاویر در آن نمایش داده می شوند را مشخص کنید.

Sort photo by: ترتیب نمایش تصاویر در این قسمت مشخص می شود، به صورت رندوم یا بر اساس جدیدترین ها

Number of photos: حداکثر تعداد تصاویر برای نمایش را در این قسمت مشخص کنید.

Number of columns: در این قسمت تعداد ستون ها برای نمایش تصاویر را انتخاب کنید.

Image Resolution: رزولوشن تصاویر را می توانید در این قسمت مشخص کنید.

Padding around Image: فاصله ی بین تصاویر را بر حسب پیکسل در این قسمت تعیین کنید.

همچنین برای نمایش تصاویر بیشتر، تیک گزینه Show the ‘load more’ button را بزنید و پس از انتخاب رنگ متن و پس زمینه می توانید متن مورد نظر خود را در آن وارد کنید. مشابه این کار را می توانید برای دکمه Show the Follow button انجام دهید.

 

Display Your Feed

 در برگه سوم  شما می توانید مشخص کنید که Instagram Feed در کجا نمایش داده شود. برای این کار کافی است short code مربوطه که در ابتدای این صفحه معرفی شده است: [Instagram-Feed] ، را کپی کرده و در مکان دلخواه تان قرار دهید. اگر می خواهید در یک پست جداگانه درسایت تان Instagram Feed نمایش داده شود، کافی است شورت کد مربوطه را در متن آن وارد کنید:

 

 و اگر می خواهید آن را به عنوان یک ابزارک در ستون‌ های کناری سایت خود فعال کنید، کافیست که آن شورت کد را در ابزارک Text وارد کنید:

 

 

و اگر می خواهید آن را در یک برگه جداگانه نمایش دهید، آن را در متن برگه قرار دهید.

 

نتیجه گیری

همان طور که ملاحظه کردید وارد کردن حساب اینستاگرام به سایت بسیار  آسان است. با استفاده از این روش می توانید مخاطبان خود را در جریان اخبار شبکه‌ های اجتماعی کسب و کارتان قرار داده و بر رونق آن بیافزایید.

By | ۱۳۹۶/۷/۱۰ ۱۸:۵۶:۵۸ شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۶|افزونه های وردپرس|بدون ديدگاه

About the Author:

ثبت ديدگاه

کد امنیتی *